вівторок, 27 жовтня 2020 р.

 Запрошення на вебінари

Онлайн-сервіси для дистанційної роботи: Google Meet, Skype, Zoom

Трансляція відбудеться
 5 листопада о 18:00
https://naurok.com.ua/webinar/onlayn-servisi-dlya-distanciyno-roboti-google-meet-skype-zoom
Про вебінар

Під час вебінару ми поговоримо про доступні та найбільш популярні онлайн-інструменти, які допоможуть педагогам організувати процес синхронного дистанційного/змішаного навчання. Учасники дізнаються про переваги та недоліки цих ресурсів, розглянуть алгоритми їхнього використання, а також опрацюють «свіжу» інформацію щодо актуальних оновлень і змін. Крім того, автор поділиться ідеями, порадами та корисними посиланнями для організації дистанційного і змішаного навчання.

План вебінару:

  1. Сучасні онлайн-інструменти для організації синхронної взаємодії під час дистанційного навчання: переваги і недоліки.
  2. Google Meet: особливості та важливі оновлення, алгоритм використання, корисні поради.
  3. Skype: особливості та важливі оновлення, алгоритм використання, корисні поради.
  4. Zoom: особливості та важливі оновлення, алгоритм використання, корисні поради.
  5. Запитання-відповіді.

Кому це буде корисно:

учителям початкоих класів, учителям-предметникам, класним керівникам, адміністраторам закладів освіти.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
  2. Презентацію з матеріалами.
  3. Відеозапис трансляції вебінару.

 

 Запрошення на вебінари

Використання онлайн-тестів під час дистанційного навчання

Трансляція відбудеться
 3 листопада о 18:00
Про вебінар 

Онлайн-тестування в умовах адаптивного карантину та дистанційної роботи, зрозуміло, стає одним із ключових інструментів ефективної взаємодії з учнями. Це твердження довела робота весною 2020 року. Під час вебінару ще раз розглянемо ключові принципи роботи з онлайн-тестами «На Урок», які допоможуть оптимізувати роботу з інструментом. Учасники знайдуть відповіді на низку запитань, що стосуються функціоналу тестування, його оновлень та можливостей.

 

План вебінару:

Основи роботи з онлайн-тестуванням.

         Причини їхньої актуальності під час дистанційної роботи.

Обговорення ключових вправ та взаємодії, актуальних під час дистанційної роботи, спираючись на можливості онлайн-тестів «На Урок».
Робота з ресурсом та обговорення.

      Кому це буде корисно:

учителям початкових класів, учителям-предметникам, фахівцям у галузі спеціальної педагогіки, класним керівникам, батькам учнів, адміністраторам закладів освіти.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
Презентацію з матеріалами.
Відеозапис трансляції вебінару.

 


неділя, 11 жовтня 2020 р.

 

МОН хоче запровадити шкільні канікули з 15 до 30 жовтня

МОН хоче запровадити шкільні канікули з 15 до 30 жовтня

МОН у понеділок надішле рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня.

Як передає Укрінформ, про це в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив у Телеграмі.

«Маючи спільну позицію з колегами в уряді та розуміючи всю відповідальність, яка покладена на нас перед країною, ми ухвалили рішення, відповідно до якого завтра, 12 жовтня, буде підготовлено та надіслано рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території) щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня включно», - написав Шкарлет.

За його словами, закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) буде рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада з обов’язковим виїздом усіх студентів із гуртожитків.

«При цьому вважаю за необхідне повернути кошти за проживання студентам, які виїхали з гуртожитків з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року», - вказав в.о. міністра.

Він додав, що разом з головою МОЗ Максимом Степановим будуть подавати таку саму пропозицію від двох міністерств на розгляд комісії з ТЕБ та НС з рекомендацією підготувати відповідне розпорядження й ухвалити його на засіданні уряду вже 13 жовтня.

«Хочу зазначити, що заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря», - підсумував Шкарлет.

Як повідомлялося, голова Комітету ВР з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медстрахування Михайло Радуцький заявив, що в Україні з метою запобігання поширенню коронавірусу готуються ввести дистанційне навчання у вищих навчальних закладах, осінні канікули у школах розпочнуться раніше.

середа, 7 жовтня 2020 р.

До уваги вчителів

     У поточному навчальному році скасовується тестування з базових дисциплін в МАН, а зарахування здійснюватимеся за анкетами учнів. Для цього учень має зареєструватись до 10 жовтня 2020 р. за посиланням розміщеним у додатку до наказу департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

 Реєстрація до Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України у 2020 році

 
Формат: DOCX | Добавлен: 24/09/2020 09:54:19
40Kb Скачать скачать

 

четвер, 1 жовтня 2020 р.

 

Запрошуємо ваших учнів до участі в інтернет-олімпіадах
«На Урок» для 1-11 класів!

Цього разу на учасників чекає ще більше цікавих завдань та яскраві нагороди! Нагадаємо, особливість наших олімпіад — відкрита та безкоштовна участь із нагородами для всіх учасників!

Зареєструватися→


Оберіть свій предмет та зареєструйте учнів!

Реєстрація


Хочете дізнатися більше про інтернет-олімпіади?!
 Зареєструйтеся на безкоштовний вебінар «Інтернет-олімпіада "На Урок" як сучасний інструмент змішаного навчання». Зареєструватися на вебінар→

 

Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році


Наказ Міністерства освіти і науки України № 1175 від 24.09.2020 “Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році”

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099 (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056, наказу Міністерства освіти і науки України від 15.02.2018 № 148 «Про затвердження графіка проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2019-2023 роки» (із змінами), з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

НАКАЗУЮ:

  1. Структурним підрозділам освіти і науки місцевих органів виконавчої влади, інститутам післядипломної педагогічної освіти забезпечити проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (далі – Всеукраїнські учнівські олімпіади) з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:1 етап – у жовтні 2020 року, II етап – у листопаді-грудні 2020 року, III етап – у січні-лютому 2021 року.
  2. Затвердити кількісні склади команд для участі в IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з відповідних навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році, що додаються.
  3. Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» (Баженков Є.):

1) здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнських учнівських турнірів у 2020/2021 навчальному році;

2) забезпечити організацію та координацію проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2020/2021 навчальному році згідно з Переліком Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році (додаток 1);

3) провести фінальні етапи Всеукраїнських учнівських турнірів у 2020/2021 навчальному році згідно з Переліком Всеукраїнських учнівських турнірів у 2020/2021 навчальному році (додаток 2).

4. Головному управлінню шкільної освіти директорату шкільної освіти (Кононенко Ю.) забезпечити загальне керівництво Всеукраїнськими учнівськими олімпіадами та Всеукраїнськими учнівськими турнірами у 2020/2021 навчальному році.

5. Структурним підрозділам освіти і науки місцевих органів виконавчої влади, інститутам післядипломної педагогічної освіти подати до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36):

1) до 12 жовтня 2020 року – пропозиції щодо персонального складу журі фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних фізиків, хіміків, математиків, винахідників і раціоналізаторів, біологів, правознавців, географів, економістів, інформатиків;

2) до 24 листопада 2020 року – пропозиції щодо персонального складу журі IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних істориків, юних журналістів, юних філософів та релігієзнавців;

3) до 05 березня 2021 року – звіти про проведення і завдання III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та заявки на участь команд у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2020/2021 навчальному році.

6. Структурним підрозділам освіти і науки місцевих органів виконавчої влади, інститутам післядипломної педагогічної освіти, де планується проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів у 2020/2021 навчальному році (додатки 1, 2), подати до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» пропозиції щодо програм і складу оргкомітетів відповідних змагань у строки, зазначені у підпунктах 1, 2 пункту 5 цього наказу.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Т.в.о. Міністра Сергій Шкарлет

завантажити

 Уряд ухвалив Державний стандарт базової освіти, за яким вчитимуться учні Нової української школи.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні 30 вересня.

Стандарт запрацює з 2022 року. Також наступного року мають розпочати його пілотування.

Завантажити документ