Методична скарбниця

Створюйте ігри для школярів у програмі Wordwall

 

 

Алгоритм збереження інтерактивних аркушів Liveworksheets й завантаження в Google клас

  

       

 Цікава наочність про те, як утворюються меандри і стариці (заплавні озера) річки та формується річкова долина


Зміна рослинного покриву Землі протягом календарного року. Зверніть увагу на екватор, де зелень буяє протягом усього року. Джерело: Inspired


Дрейф материків

Як записати відео з екрану комп’ютера: 3 способи


   Перелік безкоштовних програм, які дозволяють записати навчальні відеоролики та презентації, а також проходження ігор

CamStudio

Повністю безкоштовна програма для запису всього, що відбувається на екрані комп’ютера в реальному часі. Дозволяє створювати ролики зі звуком і зберігати їх у форматі SWF або AVI. Підходить для створення презентацій і відеоуроків, дозволяючи захоплювати тільки частину екрану або всю його область.

Управління CamStudio дуже просте. На основному екрані показані кнопки початку запису, зупинки і паузи. На вкладках меню можна знайти і змінити параметри відео або звуку.

Незважаючи на невеликий розмір, програма дозволяє розміщувати на ролику текстові замітки, записувати звук з мікрофону і переглядати збережений ролик. Курсор, при необхідності, можна приховувати і показувати. Для доступу до потрібних функцій використовуються гарячі клавіші.

AutoScreenRecorder

Безкоштовна програма, що дозволяє записувати на відео дії користувача і робити скріншоти. Є можливість відображення на екрані курсору. Програма зручна для створення відеоуроків, захоплення (запису) виділеної ділянки екрана, всієї області або лише активного вікна.

Почати і закінчити запис можна і натисненням кнопок на панелі програми — або за допомогою гарячих клавіш. Таким же способом захоплення екрану ставиться на паузу і знову продовжується. Можна налаштувати автоматичне виключення запису за таймером.

Серед плюсів програми — запис відео в декількох форматах: AVI, WMV і MPG, простий інтерфейс і мінімальні вимоги до апаратної частини комп’ютера. Інтуїтивно зрозуміле управління. Мінус у AutoScreеnRecorder — відсутність запису звуку, який, доведеться додати окремо.

iSpring Free Cam

Програма для запису всіх дій користувача на екрані комп’ютера, відмінно підходить для створення уроків, презентацій і посібників. Відрізняється від більшості аналогів невисокими системними вимогами, простим інтерфейсом і тим, що вона повністю безкоштовна.

Процес роботи з iSpring Free Cam передбачає виконання таких простих дій:

Натиснути «New Recording» для початку запису.
Виділити область екрану для захоплення, налаштувати параметри ролика (включаючи озвучування кліків миші).
Зупинити запис.
Відредагувати ролик — обрізати, прибрати шуми і звуки, відрегулювати гучність.
Зберегти скрінкасти в потрібний формат і навіть опублікувати на YouTube прямо з програми.
Серед плюсів утиліти — можливість збереження запису у вигляді проекту (без форматування в відеоролик), запис системних звуків і даних з мікрофона, підсвічування курсора миші і непогані можливості редагування. До мінусів відносять невелике число доступних для збереження форматів.


Відеоінструкції для роботи в Google-класі

Як додати  практичну роботу в Google-клас

Шиліна С.Л.

Робота в гугл-класі для вчителів

Слободян Т.Г.

Робота в гугл-класі для учнів

Слободян Т.Г.
Сервіси для дистанційного навчання

Колеги, на сьогодняшній день складно не розгубитися у потоці нескінченної інформації та онлайн-сервісів,  тому пропоную ознайомитися із компактними їх підбірками, які стануть вам у нагоді

Online Test Pad

Це конструктор тестів, опитувань, кросвордів. Завдання можуть бути використані як свої, так і загальнодоступні тести, кросворди, логічні ігри в будь-якій кількості.  Найголовніше, учні одразу можуть бачити відсоток правильних відповідей та свою оцінку. На сервісі доступні різні статистичні звіти для відстеження процесу навчання і тестування: журнал успішності, прогрес виконання, за елементами завдань тощо. 
   За посиланням ви зможете ознайомитися з цого можливостями та інструкцією використання:

https://onlinetestpad.com/ua/dlts

Classtime 

   Це інструмент для вчителів, який допомагає миттєво оцінити прогрес класу і кожного учня індивідуально
Як працювати з  Classtime:
https://www.youtube.com/watch?v=nzaPih8KeGs


Відеоінструкції із створення інтерактивних онлайнових вправ у сервісі Learningapps.org. Інструкції не озвучені.  Але все, сподіваюсь, зрозуміло. Посилання на плейліст в YouTube:


 Онлайн-тести «На Урок»
       Створення експрес-тестів для перевірки знань школярів
Інструкція з використання:
https://naurok.com.ua/test

Алгоритм створення власного блогу




Матеріали до уроків

6 клас 

Тренажер з теми "Атмосфера"




7 клас 

Тренажер з теми Австралія

10 СЕКРЕТІВ WORDa




Немає коментарів:

Дописати коментар